close

                            Kurs  HUNY  – część I   / dla początkujących / Termin: 24-26. 05.2024 r.

Andrzej Wiro-Kiro członek Polskiego Towarzystwa Psychotronicznego.  Wykładowca  Huny , prowadzi zajęcia psychoterapeutyczne jej metodami oraz kursy radiestezji dla początkujących  i dla zaawansowanych – „psychometrii”.

   HUNA –  starożytna, zapomniana wiedza wywodząca się z Egiptu, a „odkryta” ponownie ok. 80 lat temu na Hawajach przez Amerykanina M.F. Longa, gdzie przetrwała do naszych czasów dzięki odizolowaniu od wpływów cywilizacji.    Jej ślady są widoczne w różnych miejscach świata, w różnych kulturach, a nawet w Ewangeliach.     Inaczej opisuje naszą rzeczywistość i człowieka niż obecna nauka akademicka.

   Jest to bardzo szeroka wiedza łącząca w sobie psychologię, medycynę naturalną, filozofię życia, etykę.    Huna posiada bardzo dużą wiedzę o podświadomości  /którą  nauka akademicka praktycznie nie interesuje się/  oraz o jej roli w naszym życiu i jej relacjach ze świadomością.

    Bardzo zrozumiale opisuje i tłumaczy naszą rzeczywistość, odnajduje problemy i  wskazuje sposoby ich rozwiązania  –  pozwala osiągnąć wewnętrzną wolność, spokój życiowy, uzdrawia fizyczne i emocjonalne, poprawia relacje z ludźmi, przyspiesza osiąganie celów życiowych, pozwala oddziaływać na naszą rzeczywistość.

     Praktycznie Huna jest obecna we wszystkich „alternatywnych” naukach i metodach.

            Kurs Huny łączy teorię z praktyką.    Szeroka wiedza teoretyczna pozwala lepiej zrozumieć problemy i mechanizmy ich powstawania, a wiele ćwiczeń i medytacji daje, już od pierwszej części, narzędzia do samodzielnej, praktycznej pracy.

Inwestycja:
Rezerwacja w pierwszej turze do 15.03.2024 r. – 600 zł. Rezerwacja w drugiej turze do 01.05 – 650 zł. Rezerwacja po 01.05 – 750 zł.

Zakwaterowanie i zajęcia:
Gościniec „Amon”, 34-460 Jaworki ul. Biała Woda 51; kontakt tel.: + 48 514-121-175; e-mail: amon.jaworki@wp.pl; www.jaworkiamon.pl.

Noclegi od 60 zł do 100 zł. Ceny noclegów kształtują się, w zależności od ilości osób w pokoju, wszystkie pokoje z łazienkami. (miejsce w piramidzie- własna karimata, śpiwór 40 zł) Pokoje są 2,3 i 4-osobowe oraz apartamenty. Możliwość dopłaty za pokój na wyłączność.
Dostępne są również apartamenty. Indywidualne zniżki dla rodzin.

Gościniec ” AMON” udostępnił bezpłatnie salę wykładową dla uczestników kursu.
Osoby niekorzystające z noclegów w gościńcu zobowiązane są do indywidualnego pokrycia kosztów sali w wysokości 100 zł / warsztat.

Uczestnicy w trakcie warsztatu i pobytu w Gościńcu „AMON”, mają dostęp do aneksu kuchennego i jadalni. Można także skorzystać z oferty lokalnych restauracji. W pobliżu jest także sklep. Wyżywienie grupowe na czas warsztatów w uzgodnieniu z organizatorem szkolenia. 

WPŁATA Zadatku (200 zł):
Konto: 44 88 040 000 0031 0300 0252 0001.
Paweł Znyk; 34-460 Jaworki; ul. Biała Woda 51.
Tytułem: Nocleg, uczestnik warsztatu / imię i nazwisko/ czas pobytu /.

Resztę przyjmujemy wyłącznie gotówką, przed zakwaterowaniem. Opłata za warsztat u organizatora lub prowadzącego warsztat.

Tylko w przypadku, jeżeli szkolenie nie odbędzie się z winy organizatora lub z przyczyn od niego niezależnych zadatek podlega zwrotowi.

Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

Prowadzący Andrzej Wiro-Kiro o sobie:   Mam fińskie korzenie – mój pradziad przeprowadził się w XIX w. z Finlandii na Litwę w okolice Wilna.

Ukończyłem  Politechnikę Warszawską, ale po kilku latach pracy w zawodzie inżyniera powróciłem do swoich zainteresowań –  rzeźby, założyłem pracownię rzeźbiarską i od ok. 40 lat kuję w kamieniu.  

    Z wiedzą alternatywną zetknąłem się i zainteresowałem nią pod koniec poprzedniego tysiąclecia. Sporo czytałem, przeszedłem parę kursów oraz chodziłem na różnorodne wykłady, których, w tym czasie, było wiele w Warszawie.

  Początkowo zajmowałem się Feng Shui, ale szybko przekonałem się, że przy Feng Shui potrzebna jest radiestezja.   Znalazłem taki kurs w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym. Tam też przeszedłem całoroczny kurs bioenergioterapii  a następnie  6-letni kurs Huny, która coraz bardziej mnie wciągała.   Najbardziej przekonałem się do Huny i radiestezji i od wielu lat pracuję tymi  metodami.

    Uważam, że Huna najpełniej i najprecyzyjniej opisuje człowieka i naszą rzeczywistość i w oparciu o jej logikę łatwiej zrozumieć zachowanie ludzi, znaleźć rozwiązania problemów i uporządkować siebie samego.

Tags : Andrzej Wiro-KiroGościniec Amon w JaworkachHunaNoclegi JaworkiTajemna wiedza kahunów
admin5547

The author admin5547

Leave a Response